Rotamen Saha Operasyon Ekibinize 7x24 Destek...

Rotamen Nedir?

Rotamen, hizmet götürmek istediğiniz noktalara saha ekibinize iş ataması yapabilmeniz ve size planlama desteği ile beraber mobil uygulaması sayesinde sahada da ekibinizi izleyip, ölçme ve yönetebilmenizi sağlar. Sizin için önemli olan optimizasyon seçenekleri ve iş kurallarına göre en uygun rota planını yaparak planlarınızda destek olmak amacıyla oluşturan web tabanlı bir servistir. IOS ve Android Mobil uygulamaları ile anlık olarak haritada operasyonunuzu izleyebilir, ekibinize Push Notification gönderebilirsiniz.

Rekabet Avantajı Müşteri Memnuniyeti Ölçümleme ve Öngörü %30 Optimizasyon
Rotamen.com, saha ekiplerinin bir gün sonraki ziyaretlerini, uğrama noktalarını her işin önceliklerine göre en optimum sırada rota planlaması sağlayan bir platformdur.

Adresleriniz serbest stil yazılmış olabilir, Rotamen.com'a adreslerinizi excel ile aldıktan sonra adreslerinizi Rotamen adres veri kalite ölçümleme renklerine göre düzenleyebilir, eksik adresleri düzeltebilir veya rotadan çıkartabilirsiniz. Adres yerine koordinat yükleyebilir, haritadan nokta işaretleyebilir ve listenizi rota planı yapmadan önce düzenleyebilir, bu noktaları tekrar kullanacaksanız aylık olarak üye olarak kayıt edebilirsiniz.

Mesai Saati, Çalışan/Araç Sayısı, Duraklama Süresi, Başlangıç- Bitiş Noktası seçme(opsiyonel), Km'ye göre, Mesaiye Göre; En Ekonomik; II. Köprü Tercihi, Bölgelendirme, Araç Kapasitesi, En Hızlı; Trafik Dahil/Hariç; Toplu Taşıma gibi rota planlama yaparken sizin için önemli olan karar kriterlerini seçebilirsiniz.

Rotamen'e Kimlerin İhtiyacı Var?

 • Saha Satış Ekipleri ve Satış Sonrası kurulum ve montaj hizmeti Verenler
 • Kargo, Taşıma, Dağıtım Vb. Sirketleri...
 • Taze İçecek, Yemek, Sebze Meyve, Taşıma Ömrü Kısa olan Medikal Hizmet Verenler
 • Haftalık olarak günlük yemek dağıtım planlaması yapanlar
 • Dijital Bankacılık Hizmeti ile Müşteriye Yerinde Pazarlama Hizmeti Ulaştıranlar; Sigortacılar; ATM, Kiosk, Saha operasyonu Yürütenler, FMCG Sektöründe dağıtım Yapanlar
 • Çiçekçiler, Emlakçılar,Gazete Dağıtıcıları, Planlı Periyodik Sağlık Hizmeti Sunanlar..


Rotamen'e adreslerinizi yükledikten sonra işiniz için önemli kriterleri seçerek en optimum rota planlamasını çıktısını alabilirsiniz. Rotamen hergün birçok değişken parametreye, lokasyona göre EN dogru saha operasyonunu yönetmeye çalışan yöneticilerin kararlarına destek olmak, insana bağlı veya lokasyon bilgi eksikliğinden kaynaklı hataların önüne geçmek, gider optimizasyonu ve ölçümleme sağlayan başarısı kanıtlanmış bir servistir.

Rotamen, navigasyon ve harita içerik verisi sağlama konusunda dünyanın lider firması HERE'ın sayısal index verisini kullanmaktadır.

Rotamen Şirketinizin Saha Ekibini Planlarken ve Yönetirken 7x24 Takım Arkadaşınız..
Rotamen'i denedikten sonra, sizin işinize özel karar parametreleri eklemek isterseniz veya kurum içi kurulum ihtiyacınız var ise bize bildiriniz. Planlı, plansız işlerin iş takvimiyle beraber yönetildiği diğer saha işgücü yönetim sistemlerimizle ilgili sizlere detaylı bilgi verelim. Lütfen sales@rotamen.com'a mail gönderiniz, ihtiyaçlarınıza özel çözüm sunmak üzere sizleri arayalım.

Rotamen'e Hemen Üye Ol, Ücretsiz Denemeler Yap..
 • Hemen Ücretsiz Üye ol ve 7 Adres/Nokta(Koordinat) gir, Ücretsiz Rota Planı Denemeleri yap..
 • 100 Nokta, 30 Gün Süreli Take/Out Paketi Sadece 145 TL, Hemen Satın Al ve Adres Listeni Yükle, 30 Gün Bu Noktalara Rota Planı Çıkart.. Rotamen IOS ve Android uygulamanı indir, mobil kullanıcına iş ata, haritada takip et, rapor al..
 • Serbest stil yazılmış adreslerini yükle Rotamen koordinata çevirsin veya koordinat listeni yükle..
 • Adreslerini Rotamen renklendirme skoruna göre kontrol et (Kırmızı olanları düzelt veya rota plan listesinden çıkart)..
 • Senin için önemli Karar Kriterlerini Seç..
  • EN HIZLI veya EN EKONOMİK
  • Mesaiye göre, Çalışana Göre Rota Planını Çıkart,
  • Rota planını saha ekibinin akıllı telefon veya navigasyon cihazına link olarak gönder,
  • Rota Planını Yazdır, E-Posta ile gönder, kayıt et.
 • Kontörün kapsamında 24 saat içerisinde aynı adresi kullandığında kontör düşmez, kural ayarlarını değiştirip yeniden farklı bir rota planlayabilirsiniz.
 • 1 Adres = 1 Kredi

Kim Geliştirdi?
Rotamen, ONUSS Yazılım Şirketi tarafından geliştirildi. ONUSS, %100 Türk sermaye ile ARGE proje değeri yüksek projeler geliştirmek üzere 2002 senesinde kurulmuştur. Kamu, Bankacılık, Moto Kurye, Kargo, Toplu Dağıtım Sektörlerinde, birçok kurum bünyesinde uçtan uca entegre ONUSS Sistemleri çalışmaktadır. Online B2B Servisleriyle her sektörde müşteri edinimleri hızlı bir şekilde artmaktadır.Özellikle son 10 senedir birçok kurumda entegre çalışan ONUSS Yönetim Sistemleri, 3 ana başlıkta gruplandırılmaktadır. Bunlar, Saha İşgücü Kaynak Yönetim ; Lokasyon Analitik İş Zekası Karar Destek ve Adres Veri Kalite Altyapı; Telekom Hatları Envanter ve Masraf Yönetim Sistem ve Servisleri olarak tanımlanmaktadır.

Rotamen dışında, portallerimizden www.adresify.com , www.cokode.me'ye de üye olarak kurumunuzun farklı iş gereksinimlerine cevap bulabilirsiniz. Çok yakında 4.portalimiz www.biharita.com da yayına başlayacaktır.

ONUSS hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.onuss.com sayfamızı ziyaret ediniz.

Not: Kurum içi kurulum veya Anlık Saha Operasyonunuzu Yönetecek Bir Sistem Arıyorsanız lütfen sales@rotamen.com 'a talebinizi e-posta ile iletiniz.